LİDER MARKALARLA SİZ DE KAZANIN!

Türk Mutfağının Geleneksel Lezzetlerinin Yatırımcısı Olmak İster Misiniz?

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri HD HOLDİNG olarak, Türkiye genelinde 50'den fazla ilde 300'e yakın restoranımızla faaliyet gösteriyoruz. 3.500’ün üzerinde çalışanımızla her yıl 30 milyondan fazla misafir ağırlayan büyük bir aileyiz. Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini, restorancılık alanındaki uzmanlığımız ile birleştirerek misafirlerimize uygun fiyatla sunuyoruz.

Geleneksel iskenderi AVM’lere ilk kez taşıyan markamız HD İskender ile Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en büyük pide zinciri olan Pidem markamız ile doyurucu, lezzetli ve uygun fiyatlı pidelerimizi 200'e yakın restoranımızda misafirlerimizle buluşturuyoruz. HD Döner markamız ile de yatırımlarımızı artırmaya devam ediyoruz. Başarılarla dolu bu yolculuğumuzda, daha fazla kişiye ulaşılabilmek, Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini hakkıyla hazırlayarak misafirlerimizle buluşturmaya devam etmek için, bizimle birlikte büyüyecek ve kazanacak yol arkadaşları arıyoruz.

Franchise Adaylarında Aradığımız Özellikler

  • Alanında lider ve kazançlı markaları temsil etme isteği,
  • HD Holding’in vazgeçilmez prensipleri olan “Ürün kalitesi odaklı”, “Misafir memnuniyeti odaklı” ve “Her zaman uygun fiyat odaklı” olmayı benimsemiş olmak
  • Türk lezzetlerini, güçlü bir Türk markası ile daha fazla kişiye ulaştırmanın heyecanına sahip olmak
  • Gerekli olan yatırımı karşılayacak finansal kaynaklara sahip olmak
  • Zamanını restoranına ayırabilecek olmak.

HD Holding Franchise Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Öncelikle aday tarafından franchise ön başvuru formu doldurulur. HD Holding tarafından değerlendirilen forma istinaden aday ile görüşme yapılır. Eğer adayın bir alan/yer/adres önerisi varsa ziyaret edilip fizibilite çalışması yapılır. Aday tarafından belirlenmiş bir alan bulunmaması halinde HD Holding ekipleri ile birlikte çalışılarak bölge değerlendirilir ve yer tespiti yapılır. Alanın uygun bulunması halinde mimari projesi hazırlanır ve uygulamaya konulur. Personel alımı ve eğitimi HD Holding tarafından yönlendirilir. Açılışa kadar geçen süreçte her aşama HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir, kontrol edilir ve gerekli tüm yönlendirmeler yapılır. Restoranların tüm ürün tedariği, gıda denetimleri, personel eğitim süreçleri HD Holding ekipleri tarafından yürütülür. Restoran süreçleri HD Holding operasyon ekibi tarafından desteklenir.
Sorularınızı franchise@hdholding.com mail adresinden ya da 0212 281 63 64 no’lu telefondan iletebilirsiniz.

Başvuru Formu

Kişisel Bilgiler LÜTFEN EKSİK BİLGİLERİ TAMAMLAYIN
Belirlediğiniz Bir Yer Varsa