HİKAYEMİZ

Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri!

HD Holding, başarılarla dolu serüvenine 1995 yılında Ankara’da başladı. İsmini, kurucusu Hakan Demirağ’dan alan HD Holding, HD İskender ile çıktığı yolda bünyesine HD Döner ve Pidem markalarını da katarak Türk mutfağının geleneksel lezzetlerini misafirlerine daha geniş bir yelpazede sunmaya devam etti.

HD Holding misyonunu, işinin ehli ustaların hazırladığı Türk mutfağı lezzetlerini ulaşılabilir fiyatla, önceliği misafir memnuniyeti olan ekiplerin desteğiyle, herkesle buluşturmak olarak belirledi. Kurucusu Hakan Demirağ, yönetim kurulu başkanlığını devrettiği oğlu Kaan Demirağ ile birlikte her zaman ülkesi için değer yaratma, misafirlerine iyi ve kaliteli hizmet verme ve yapılan her işin en iyisini yapma tutkusuyla çalıştı. Bu tutkuyla, HD Holding’i tüm restoranlarını kendi çatısı altında açan, “Türkiye’nin en büyük yerli restoran zinciri” haline getirdi.

Kaliteden Ödün Vermeden Ulaşılabilir Fiyat

HD Holding, kalite standartlarının korunması için tedarikçilerini düzenli denetimlerle kontrol etmektedir.
Misafirlerine sunduğu etlerin kalite standartlarını en yüksek seviyede tutabilmek için kendi et işleme tesislerini kuran HD Holding, hijyen ve sağlık standartlarını en yüksek düzeyde tutmaktadır.
HD İskender yapımında sadece dana eti kullanarak misafirlerine eşsiz lezzetler sunmaktadır. Ayrıca tereyağı ve pideleri HD İskender için özel üretilmektedir. Restoranlarında servis edilen domates sosu, çorba ve künefe her gün günlük olarak işinin ehli ustalar tarafından restoranlarda hazırlanmaktadır. HD Döner menülerini, restoranlarda HD ustaları siparişe özel hazırlamaktadır. Pidem markasında ise her zaman günlük ve taze hamur kullanılmaktadır. Büyük bir özen ve dikkatle hazırladığı lezzetli ve kaliteli ürünlerini tüm misafirlerine ulaşılabilir fiyatla sunmaktadır.